2 stycznia 2011

Happy New Year!

Szczęśliwego Nowego Roku!
Happy New Year!
Ein glückliches Neues Jahr!
 Stastny Novy Rok!
Próspero Año Nuevo!
        Tak składano sobie życzenia w dniu wczorajszym w różnych zakątkach świata. Nowy Rok - nowe nadzieje, nowe obietnice. Ilu z nas je czyni, a ilu dotrzymuje? Ja postanowiłam w tym roku zmienić dużo w swoim życiu, przede wszystkim w końcu pomyśleć o sobie. Na tym założeniu opiera się reszta postanowień, ale niech to pozostanie słodką tajemnicą.
        Temat noworocznych postanowień bardzo fajnie można zrealizować z dzieciakami. Z pierwszakami może nie do końca, bo jeszcze dobrze nie piszą, ale jeśli jest ich mało, tak jak moich 9, to można każdemu postanowienie zapisać. Kiedyś zrobiłam składane płatki niezapominajki, na których każdy zapisywał swoje postanowienia, ale niestety kiedy je poskładaliśmy i przykleiliśmy, nie było namacalnego dowodu, że ktoś coś sobie obiecał. W tym roku znalazłam super pomysły na stronie http://www.activityvillage.co.uk/
Bardzo łatwe i szybkie w wykonaniu są łapki, które każdy odrysowuje, wycina a potem przykleja na nich karteczki z postanowieniem. Na koniec przypieczętowuje to kciukiem :)
Tak to mniej więcej wygląda: 

      
Obszerniejszy opis i wiele innych pomysłów znajdziecie klikając na zdjęcie
Na tej stronie znalazłam również inspirację do wykonania plakatu na Nowy Rok. Posłużą do tego litery ozdobione różną techniką. Wynik pracy jutro sfotografuję i wstawię na bloga.A teraz życzę każdemu realizacji swoich marzeń i dotrzymania postanowień w Nowym 2011 Roku!

Reakcje:

0 komentarze: