18 czerwca 2015

Dzień Ojca

Może nie jest jeszcze za późno na przygotowanie prezentów dla taty. Oto krawaty 3D, które robiłam z moimi pierwszakami. Na każdej "stronie krawatu" uczniowie pisali dlaczego kochają tatę, życzenia dla niego, rysowali, co lubią robić najbardziej ze swoim tatą, jakie jest jego hobby itd. Zobaczcie sami jakie słodkie! :)

Reakcje:

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Dzień dobry,
Prowadzi Pani świetnego bloga!
Piszę do Pani jako twórca empiriafilm – firmy działającej na rynku wrocławskim, która zajmuje się przekazywaniem wiedzy z wykorzystania nowych technologii w szkole, w szczególności tabletów.
Od nowego roku szkolnego planuję we Wrocławiu otworzyć miejsce dla nauczycieli i uczniów, które będzie w pełni zaspokajało potrzeby dydaktyczne szkół w zakresie poznawania i wdrażania nowoczesnych rozwiązań dydaktycznych.
W związku powyższym, do nowego projektu poszukuję osoby, która obejmie funkcję szkoleniowca/ specjalisty ds. nowoczesnego nauczania?
Czy zna Pani nauczyciela( nie tylko z Wrocławia), który jest zainteresowany pracą i chciałby wejść w projekt, umożliwiający na szerszą skalę wprowadzania zmian w szkołach i przekazywanie nauczycielom wiedzy dotyczącej wykorzystania TIK-ów? Praca ma bardzo duży potencjał – nasi klienci (nauczyciele) potrzebują poznać rozwiązania poszerzające ich możliwości oraz zwiększające wydajność.
Zapraszam na naszą stronę www.eduempiria.pl

Pozdrawiam serdecznie i z niecierpliwością czekam na odpowiedź,
Dominik Krawczyk