Język angielski - ciekawe strony

Strony prezentowane poniżej zawierają mnóstwo pomysłów i materiałów do wykorzystania w nauczaniu języka angielskiego dzieci. 

Angles365 - tutaj znajdziecie mnóstwo gier, ćwiczeń i zadań interaktywnych. Świetnie nadają się do wykorzystania w pracy z tablicą interaktywną. 
 

Zosia i Kevin - interaktywny kurs języka angielskiego dla dzieci. Po zarejestrowaniu mamy pełny dostęp do serwisu. Przyjemne i ciekawe gry dla przedszkolaków i ich rodziców chcących uczyć się języka angielskiego.


Anglomaniacy - strona, na której jest mnóstwo zadań on-line oraz do wydrukowania. Zadania ułożone są tematycznie.

British Council - strona anglojęzyczna do nauki języka, zawierająca activities i printables, songs, on-line games.


DLTK - na tej stronie znajdziecie mnóstwo kart pracy do wydrukowania oraz pomysłów na prace plastyczne, zabawy.


Making Learning Fun - na tej stronie jest dużo kart pracy poukładanych tematycznie lub według rodzaju ćwiczenia np. Bingo, Dot To Dot, Domino itp.English4Kids - strona, na której znajdziecie filmiki, prezentacje PowerPoint zawierające słownictwo i proste konstrukcje. Poza tym dużo gier, kart pracy i flashcards.Free ESL Flashcards - na tej stronie pogrupowano karty obrazkowe, czyli flashcards. Można je wydrukować określając ilość i wielkość na stronie.


MES English - tutaj w obrębie jednego tematu można wydrukować falashcards, wordsearch, kostki do gry, listening worksheet templates, krzyżówki, bingo, labirynty. Nowością jest tworzenie mini dialogów w formie komiksów. Polecam stronę gorąco!!!

Vocabulary.co.il - na tej stronie jest wiele gier on-line, za pomocą których możesz ćwiczyć słownictwo. Super do wykorzystania na tablicy interaktywnej.
JĘZYK ANGIELSKI W PRACY Z DZIEĆMI